O nas

Informacje o Twoim partnerze w rozwoju biznesu.

O nas

Informacje o Twoim partnerze w rozwoju biznesu.

O nas

Informacje o Twoim partnerze w rozwoju biznesu.

Kilka słów o agencji

W e-delegate rozumiemy wyzwania współczesnego biznesu i wiemy, jak ważne jest skupienie się na tym, co naprawdę istotne – rozwoju Twojej firmy. Jesteśmy innowacyjną agencją wsparcia i rozwoju biznesu, dedykowaną do tworzenia wartości poprzez efektywność i innowacyjność.

Nasze usługi

Szyty na miarę zestaw narzędzi do Twojego sukcesu

Oferujemy usługi wirtualnej asysty, konsultingu i outsourcingu procesów biznesowych. Realizujemy wydelegowane zadania administracyjne i kadrowe. Oferujemy także kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania procesami biznesowymi, aby maksymalizować efektywność operacyjną Twojej firmy.
Nasze niezawodne usługi administracyjne i organizacyjne pozwolą Ci skoncentrować się na strategicznych aspektach prowadzenia biznesu. Współpraca z naszym zespołem ekspertów i wirtualnych asystentów dostarczy świeże perspektywy, umożliwiając odkrywanie nowych ścieżek wzrostu.

Nasze wartości

Bezpieczeństwo, Innowacja, Efektywność, Zaangażowanie

W e-delegate stawiamy na najwyższy poziom bezpieczeństwa i innowacyjność, efektywność i zaangażowanie. Wierzymy, że każde zadanie, które wykonujemy dla naszych klientów, jest krokiem w kierunku ich sukcesu. Dzięki temu podejściu, współpracujące z nami marki nie tylko wyprzedzają konkurencję, ale także inspirują do zmiany na lepsze w całej branży.

Poznaj nasz Team

Nasz zespół to najlepsi w branży specjaliści i wirtualni asystenci, których bogate doświadczenie i pasja do pracy są sercem naszej firmy. Każdy członek e-delegate wnosi swoje unikalne umiejętności i wiedzę, tworząc dynamiczną i interdyscyplinarną drużynę, gotową sprostać każdemu wyzwaniu.
Jeśli szukasz partnera, który pomoże Ci osiągnąć więcej przy mniejszym nakładzie wysiłku, jesteś we właściwym miejscu. Dowiedz się, jak e-delegate może wspierać Twój biznes i pomóc Ci osiągnąć nowe szczyty sukcesu.
Agnieszka Rudak

Agnieszka Rudak

CEO | Co-Founder

Jako CEO w Asystentkowo.pl i współzałożyciel e-delegate, codziennie skaczę między spotkaniami, mailem i różnymi zadaniami – to moje „dzień dobry”.

Wspieram również ludzi w doskonaleniu swoich umiejętności komunikacyjnych oraz w rozwijaniu asertywności. Prywatnie uwielbiam bawić się słowami, pisząc wiersze, które sprawiają, że emocje nabierają kształtu na papierze. Moje serce bije też dla florystyki – to moja mała oaza spokoju w szalonym świecie biznesu.

Wszystko sprowadza się do znalezienia równowagi. Dla mnie, pomimo zgiełku, ważne jest, żeby nie zapominać o śmiechu, dobrym nastroju i małych rzeczach, które sprawiają, że życie jest fajne. Więc, nawet jeśli jestem na pełnym gazie w życiu zawodowym i prywatnym, zawsze znajdę czas na dobry żart i kreatywne podejście do problemów.

Rozwiń
Łukasz Gąsiorowski

Łukasz Gąsiorowski

COO | Co-Founder

Jestem współzałożycielem e-delegate oraz założycielem Asystentkowo.pl. W obu projektach mam przyjemność pełnić funkcję COO. Brzmi poważnie, prawda? Na szczęście nie jestem tylko zestawem tytułów i funkcji.

Kiedy nie jestem zanurzony w świat biznesu, biorę udział w walce z żywiołami jako zawodowy strażak. A kiedy ogień nie stawia mi wyzwań, to stawiam je sobie sam, wsiadając na rower MTB. Taka moja droga do balansu w życiu, dosłownie i w przenośni.

Jestem zdeklarowanym miłośnikiem psów. Mam amstaffa, który nazywa się Joker. Ale nie dajcie się zwieść pozorom, to tylko kamuflaż. Jest prawdziwym słodziakiem. Prywatnie jestem również szczęśliwym mężem!

W biznesie, jak w rowerowym downhillu – chodzi nie tylko o to, żeby osiągnąć szczyt, ale też o to, żeby dobrze się bawić w czasie podróży!

Rozwiń
Sylwek Brzęczkowski

Sylwek Brzęczkowski

CTO | Business Process Automation Specialist

Z zawodu jestem programistą. W przeszłości miałem okazję współtworzyć system AI przetwarzający dane biometryczne i wykrywający fałszywe dokumenty w amerykańskim start upie Trust Stamp. Razem z firmą zaliczyliśmy wejście na giełdę NASDAQ i niedługo potem zająłem się własnymi projektami, takimi jak JakiBroker.pl

Jestem fanatykiem wykorzystywania technologii jako dźwigni w biznesie i marketingu. W e-delegate zajmuje się automatyzacją nudnych zadań, które oszczędzają czas nam oraz naszym klientom.
Prywatnie jestem mężem i ojcem. W domu także zajmuje się automatyzacją.  Lubię z wygodnej kanapy sterować wszystkim co tylko można z mojego smartphona. Gdy chcę odpocząć od technologii gram na gitarze, jeżdżę na rowerze lub resetuje się w saunie.

Rozwiń
Magda Krawczak

Magda Krawczak

HRM | Executive Assistant

W pracy VA łączę kropki w struktury, humanistyczne wykształcenie z pasją do technologii, skuteczność i pozytywne nastawienie. Uwielbiam organizować, porządkować i tworzyć, dzięki czemu w pracy VA czuję się jak ryba w wodzie. Każde zrealizowane zadanie, bez względu na jego poziom trudności i złożoność, to dla mnie wiatr w żagle i motywacja do działania.
Prywatnie żona i mama dwóch łobuziaków oraz właścicielka uroczej Goldenki. W wolnych chwilach uwielbiam gotować dla moich najbliższych i przyjaciół – moje serce bije szybciej, kiedy stoję przy kuchennym blacie i tworzę nowe połączenia smaków oraz zapachów. Poza tym najbardziej relaksuje mnie dobra książka. Najlepiej gdy to wszystko dzieje się przy dźwiękach piosenek mojego ulubionego Stinga.

Rozwiń
Iza Rutkowska

Iza Rutkowska

Legal Specialist

Mówię o sobie kobieta pracująca i żadnej pracy się nie boję. Od ponad dekady planuję, organizuję i kontroluję procesy w firmach, ogarniając skutecznie wszelki chaos. Kiedy pojawia się problem, włączam nieszablonowe myślenie, dobrą organizację i doskonałą pamięć, by z pełną energią i zaangażowaniem znaleźć rozwiązanie, a statek zwany przedsiębiorstwem utrzymać w pionie i zapewnić płynność procesów.

Nawet wtedy, gdy biznesowa burza na horyzoncie. Prywatnie spotkacie mnie na zawodach na orientację lub wycieczce rowerowej. Kiedy nie jestem na szlaku, pochłania mnie moja kolejna smakowita pasja – gotowanie.

Rozwiń
Katarzyna Ceranek-Szynwelska

Kasia Ceranek - Szynwelska

Coordinator | Administration Specialist

Moją specjalnością zawodową są finanse i rachunkowość. Choć brzmi to poważnie, nie myślcie, że liczby muszą być nudne.

Moim sekretem jest uśmiech i ciągły zapas optymizmu w kieszeni. Do tego jestem mistrzem planowania – gdy jeden plan zostaje zrealizowany, zaraz rzucam się w wir kolejnego. Uwielbiam porządek – nie tylko na biurku, ale i w kuchni. Dlatego zadania realizuję zawsze na tip-top i z iskierką w oku!

Po pracy zanurzam się w świat książek o rozwoju osobistym, psychologii i biznesie albo chłonę morską bryzę w pięknej Gdyni. A na koniec dnia? Czas na kawałek tortu – mówią, że robione przeze mnie są tak dobre, że trudno się powstrzymać.

Rozwiń
Kinga Grzebyk

Kinga Grzebyk

Graphic Designer

Graficzka z pasji i wykształcenia. Illustrator i Photoshop nie mają przede mną tajemnic i z ich pomocą – jak z magiczną różdżką – mogę wyczarować prawie wszystko. Moje supermoce to bystre oko, które dostrzeże najmniejszy szczegół i otwartość na nowe pomysły. Po godzinach łapię oddech, równowagę i wyciszenie na macie do jogi – to moja druga, obok grafiki, wielka pasja. Poza tym uwielbiam długie spacery z moim ukochanym czworonogiem, podczas których zgłębiam zagadki psiej behawiorystyki.

Rozwiń
Paulina Chaładus

Paulina Chaładus

Sales & Customer Service Specialist

Z zawodu coach, w życiu wszechogarniacz. Nie uznaję „nie da się”, czasem po prostu trzeba się tylko czegoś nowego nauczyć i tyle. Moją misją jest wspieranie innych w ich drodze do celu, odkrywanie potencjału, wskazywanie kierunku i rozwiązywanie problemów, a największą motywacją są efekty mojej pracy, które widzę w transformacji innych.

Kreatywność to mój przewodnik, a analityka to narzędzie, które pomaga mi znaleźć rozwiązania dla wszelkich wyzwań, nie tylko tych zawodowych. Prywatnie żona i mama, którą w wolnej chwili możecie zobaczyć z szydełkiem w ręku.

Rozwiń

Ania Grzegorzewska

HR & Payroll Specialist

Specjalistka do spraw kadr i płac i mistrzyni organizacji w jednej osobie. Dlatego też lubię, kiedy moja praca jest dobrze zorganizowana, a jako zadaniowiec nie boję się wyzwań i poszerzania swojej wiedzy. Supermoce, które pomagają mi dobrze wykonywać moją pracę to dokładność i cierpliwość, a także poczucie humoru, którym dzielę się z moimi współpracownikami.

Doceniam pracę w zespole, który się lubi – wiem, że jest ona wtedy o wiele bardziej produktywna i efektywna. Po pracy preferuję aktywny wypoczynek z rodziną. Jestem smakoszem, więc chętnie odwiedzam nowe kulinarne przystanki, szczególnie te z pizzą neapolitańską w menu.

Rozwiń
Kasia Życzyńska

Kasia Życzyńska

Marketing Assistant

Na co dzień rozwijam swoje zainteresowania w obszarze digital marketingu, poszukując nowatorskich i kreatywnych rozwiązań. Starannie śledzę również najnowsze innowacje technologiczne, aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającym się środowiskiem biznesu online.

Odprężający wpływ na mnie mają kwiaty, które zazieleniają moją domową dżunglę. Relaksuje mnie także pasja do pieczenia, która stanowi dla mnie wspaniałą odskocznię od codziennego zgiełku, napełniając tym samym mój brzuch czekoladowym szczęściem.

Rozwiń
Justyna Kotlicka

Justyna Kotlicka

Legal & Administrative Specialist

Z wykształcenia prawnik. Z doświadczenia Asystentka. Z życia Project Manager. Łącząc przyjemne z pożytecznym Business Development Manager w krajach LATAM.

Uwielbiam wyzwania i nowe projekty. Otwarta i szczera, czasem zbyt bezpośrednia. Mam pozytywne nastawienie, a szklanka jest zawsze w połowie pełna. Mistrz mitygacji ryzyk! W pracy kieruję się logiką, popartą obserwacją.

Prywatnie wytrwała w dążeniu do celu, zakochana w Mustangu 1967 oraz uzależniona od podróży i poznawania nowych kultur. Lubię nietuzinkowe rozwiązania i rzeczy.

Rozwiń
Monika Wróbel

Monika Wróbel

Sales & Administrative Assistant

Zawodowo specjalista ds. sprzedaży na rynkach biznesowych, prywatnie mama dwóch wulkanów energii. To dzięki nim weszłam w świat wirtualnej asysty i postanowiłam połączyć te dwa światy. Moja nadmierna ambicja wcale mi w tym nie pomaga, ale powstaje z tego bardzo fajna historia. Zimą miłośniczka nart, roweru latem. W wolnych chwilach okupuję place zabaw.

Jestem wulkanem energii, z analitycznym umysłem, za pan brat z pedantyzmem i perfekcjonizmem, jednak ze stanowczym temperamentem i silną osobowością, a wszechstronność to moje drugie imię. Lubię udowadniać innym, a zwłaszcza sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania, a praca to moja siła napędowa, którą po prostu uwielbiam.

Rozwiń

To jeszcze nie wszyscy!

Dysponujemy całymi zespołami odpowiednio wykwalifikowanych wykonawców oraz koordynatorów, do których zadania zostają przydzielane w oparciu o indywidualne potrzeby Twojego biznesu!

Ty delegujesz zadania, my tworzymy warunki na ich realizację.