Asysta

Codzienne wsparcie dla Twojej firmy.

Asysta

Codzienne wsparcie dla Twojej firmy.

Asysta

Codzienne wsparcie dla Twojej firmy.

Wirtualna Asysta

Pakiety abonamentowe

DELEGATE 10

10h
1044 zł

MIESIĘCZNA CENA NETTO

umowa na czas nieokreślony

* 99 zł każda kolejna godzina ponad pakiet

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

DELEGATE 20

20h
1954 zł

MIESIĘCZNA CENA NETTO

umowa na czas nieokreślony

* 95 zł każda kolejna godzina ponad pakiet

DELEGATE 30

30h
2814 zł

MIESIĘCZNA CENA NETTO

umowa na czas nieokreślony

* 92 zł każda kolejna godzina ponad pakiet

DELEGATE 40

40h
3614 zł

MIESIĘCZNA CENA NETTO

umowa na czas nieokreślony

* 89 zł każda kolejna godzina ponad pakiet

DELEGATE 50

50h
4404 zł

MIESIĘCZNA CENA NETTO

umowa na czas nieokreślony

* 87 zł każda kolejna godzina ponad pakiet

Opcjonalne koszty stałe:

  • kolejna wdrożona asystentka + 54 zł / miesiąc,
  • praca w języku obcym + 20 zł do każdej godziny (stawka może ulec zmianie w zależności od wybranego języka obcego).

Koszt pakietu może ulec zmianie w przypadku wyboru usług wychodzących poza wirtualną asystę.

 

Zacznij delegować zadania Twojej wirtualnej asystentce

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół specjalistów wykona dla Ciebie i Twojej firmy zadania m.in. z obszarów administracji, obsługi klienta, zarządzania projektami, spraw kadrowych i marketingu. Możesz wydelegować dla nas np. znalezienie podwykonawców, prowadzenie dokumentacji kadrowej, a także kompleksowe przeprowadzenie kampanii marketingowej, prowadzenie Twojej strony www czy kanałów w mediach społecznościowych. Nasz zespół specjalizuje się w różnych obszarach i dlatego możemy kompleksowo wesprzeć Cię w prowadzeniu Twojego biznesu i odzyskać dla Ciebie Twój cenny czas.

Na wykorzystanie pakietu godzin masz miesiąc kalendarzowy. Niewykorzystane godziny co do zasady nie przechodzą na kolejny miesiąc, z wyjątkiem określonych przypadków.

Jeśli w danym miesiącu wykorzystasz godziny z pakietu, a nadal będziesz potrzebował naszego wsparcia, każda kolejna godzina pracy VA to dodatkowy koszt wg właściwej stawki godzinowej. Wysokość stawki za godzinę pracy ponad pakiet zależna jest od wielkości pakietu, z którego korzystasz. Im pakiet obejmuje więcej godzin roboczych, tym niższa jest stawka za każdą kolejna godzinę ponad pakiet.

W zależności od wybranego pakietu, a także zakresu zleconych zadań, praca może być wykonywana zarówno przez jedną osobę, jak i więcej osób z zespołu, w szczególności kiedy wydelegowane zadania mają charakter specjalistyczny i wybiegający poza obszar kompetencji dedykowanego asystenta lub asystentki. Zawsze jednak przebieg prac jest nadzorowany przez Koordynatora, który zapewni prawidłową, rzetelną i profesjonalną realizację wszystkich zadań.

e-delegate specjalizuje się w obszarze administracji (zarządzanie firmą, kadry, księgowość i inne sprawy bieżące), obsługi klienta oraz marketingu. Nasz zespół to ściśle współpracujący ze sobą specjaliści posiadający kompetencje w różnych obszarach branży wirtualnej asysty i outsourcingu, stale rozwijający swoje umiejętności. Dzięki temu zapweniamy specjalistyczne wsparcie biznesowe w takim zakresie, jakiego właśnie potrzebujesz.

W szczególnych przypadkach jest taka możliwość. Wymaga jednak informacji z wyprzedzeniem, w celu przygotowania warunków do realizacji zlecenia.

Bezpieczeństwo współpracy to nasz priorytet i jeden z filarów naszej działalności. Już od pierwszego kontaktu z Klientem dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych nam danych i informacji, mi.in. dzięki umowie o poufności, a także środkom technicznym, takim jak szyfrowanie danych, przechowywanie ich tylko w najbezpieczniejszych systemach, szeroko pojętej polityce bezpieczeństwa, której na co dzień starannie przestrzegamy.

Umowę o współpracy podpisujemy cyfrowo z wykorzystaniem bezpiecznego e-podpisu Autenti. Nic nie musisz drukować, skanować, wysyłać pocztą czy kurierem. Cała procedura podpisu zajmuje dosłownie kilka chwil. Obie strony składają w pełni wiążący prawnie e-podpis na umowie cyfrowej – wygodnie, a jednocześnie zgodnie z najlpszymi praktykami w dziedzinie autoryzacji elektronicznej.
Pracujemy zarówno w trybie asynchronicznym, czyli w formie zadaniowej, jak i w trybie synchronicznym, czyli w godzinach pracy Twojej lub Twojego zespołu. Wszystko zależy od potrzeb Twojego biznesu i wzajemnych ustaleń dotyczących współpracy. Godziny dostępności wirtualnej asystentki/asystenta lub innego specjalisty wydelegowanego do wsparcia Twojego biznesu ustalamy na początku współpracy i w miarę jej rozwoju możemy modyfikować według zmieniających się potrzeb.

Z osobą wydelegowaną do wsparcia Twojego biznesu będziesz mógł/mogla komunikowac się mailowo, telefonicznie, przez wskazany przez Ciebie komunikator lub poprzez używane w Twojej firmie oprogramowanie do zarządzania projektami (Asana, Trello, ClickUp, etc.). Komunikujemy się na bieżąco, a czas odpowiedzi staramy się minimalizować, abyś jak najszybciej mógł skorzystać z naszego wsparcia.

Wirtualna asysta

Dowiedz się jak działamy