Konsulting

Biznesowy

HR, Transformacja Cyfrowa, Automatyzacja

Konsulting

Biznesowy

HR, Transformacja Cyfrowa, Automatyzacja

Konsulting

Biznesowy

HR, Transformacja Cyfrowa, Automatyzacja

Audyt

Pakiety cenowe

STANDARD

Zakres:

  • Diagnostyka obecnej sytuacji: Ocena aktualnych narzędzi i procesów cyfrowych w firmie.
  • Analiza HR: Ocena struktury zespołu, kompetencji pracowników w zakresie technologii oraz potrzeb szkoleniowych.
  • Raport: Wnioski i rekomendacje dotyczące transformacji cyfrowej i automatyzacji
od 10 000 zł
NETTO

usługa stacjonarna

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANY

PREMIUM

Wszystko z Pakietu Standard, plus:

  • Badanie bieżących problemów: Analiza wyzwań i przeszkód biznesowych, które firma obecnie napotyka.
  • Konsulting: Dwie sesje konsultingowe dotyczące wprowadzenia rekomendowanych zmian oraz dostosowania procesów firmy.
  • Analiza funkcjonowania firmy: Ocena całego łańcucha wartości firmy, od procesów zakupów po sprzedaż i obsługę klienta.
od 15 000 zł
NETTO

usługa stacjonarna

ELITE

Wszystko z Pakietu Premium, plus:

  • Wsparcie w implementacji: Aktywne wsparcie w procesie wprowadzania zmian w firmie, w tym asysta przy wyborze odpowiednich narzędzi i technologii.
  • Dostarczenie nowych rozwiązań: Proponowanie i wdrażanie nowych, innowacyjnych rozwiązań, które przekształcą działalność firmy.
  • Dodatkowe sesje konsultingowe: Możliwość przeprowadzenia dodatkowych sesji z ekspertami, które pomogą firmie dostosować się do nowych warunków oraz odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości.
od 20 000 zł
NETTO

usługa stacjonarna

Zdiagnozuj przeszkody na drodze do digitalu

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół specjalistów wykona dla Ciebie i Twojej firmy zadania m.in. z obszarów administracji, obsługi klienta, zarządzania projektami, spraw kadrowych i marketingu. Możesz wydelegować dla nas np. znalezienie podwykonawców, prowadzenie dokumentacji kadrowej, a także kompleksowe przeprowadzenie kampanii marketingowej, prowadzenie Twojej strony www czy kanałów w mediach społecznościowych. Nasz zespół specjalizuje się w różnych obszarach i dlatego możemy kompleksowo wesprzeć Cię w prowadzeniu Twojego biznesu i odzyskać dla Ciebie Twój cenny czas.

Na wykorzystanie pakietu godzin masz miesiąc kalendarzowy. Niewykorzystane godziny co do zasady nie przechodzą na kolejny miesiąc, z wyjątkiem określonych przypadków.

Jeśli w danym miesiącu wykorzystasz godziny z pakietu, a nadal będziesz potrzebował naszego wsparcia, każda kolejna godzina pracy VA to dodatkowy koszt wg właściwej stawki godzinowej. Wysokość stawki za godzinę pracy ponad pakiet zależna jest od wielkości pakietu, z którego korzystasz. Im pakiet obejmuje więcej godzin roboczych, tym niższa jest stawka za każdą kolejna godzinę ponad pakiet.

W zależności od wybranego pakietu, a także zakresu zleconych zadań, praca może być wykonywana zarówno przez jedną osobę, jak i więcej osób z zespołu, w szczególności kiedy wydelegowane zadania mają charakter specjalistyczny i wybiegający poza obszar kompetencji dedykowanego asystenta lub asystentki. Zawsze jednak przebieg prac jest nadzorowany przez Koordynatora, który zapewni prawidłową, rzetelną i profesjonalną realizację wszystkich zadań.

e-delegate specjalizuje się w obszarze administracji (zarządzanie firmą, kadry, księgowość i inne sprawy bieżące), obsługi klienta oraz marketingu. Nasz zespół to ściśle współpracujący ze sobą specjaliści posiadający kompetencje w różnych obszarach branży wirtualnej asysty i outsourcingu, stale rozwijający swoje umiejętności. Dzięki temu zapweniamy specjalistyczne wsparcie biznesowe w takim zakresie, jakiego właśnie potrzebujesz.

W szczególnych przypadkach jest taka możliwość. Wymaga jednak informacji z wyprzedzeniem, w celu przygotowania warunków do realizacji zlecenia.

Bezpieczeństwo współpracy to nasz priorytet i jeden z filarów naszej działalności. Już od pierwszego kontaktu z Klientem dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych nam danych i informacji, mi.in. dzięki umowie o poufności, a także środkom technicznym, takim jak szyfrowanie danych, przechowywanie ich tylko w najbezpieczniejszych systemach, szeroko pojętej polityce bezpieczeństwa, której na co dzień starannie przestrzegamy.

Umowę o współpracy podpisujemy cyfrowo z wykorzystaniem bezpiecznego e-podpisu Autenti. Nic nie musisz drukować, skanować, wysyłać pocztą czy kurierem. Cała procedura podpisu zajmuje dosłownie kilka chwil. Obie strony składają w pełni wiążący prawnie e-podpis na umowie cyfrowej – wygodnie, a jednocześnie zgodnie z najlpszymi praktykami w dziedzinie autoryzacji elektronicznej.
Pracujemy zarówno w trybie asynchronicznym, czyli w formie zadaniowej, jak i w trybie synchronicznym, czyli w godzinach pracy Twojej lub Twojego zespołu. Wszystko zależy od potrzeb Twojego biznesu i wzajemnych ustaleń dotyczących współpracy. Godziny dostępności wirtualnej asystentki/asystenta lub innego specjalisty wydelegowanego do wsparcia Twojego biznesu ustalamy na początku współpracy i w miarę jej rozwoju możemy modyfikować według zmieniających się potrzeb.

Z osobą wydelegowaną do wsparcia Twojego biznesu będziesz mógł/mogla komunikowac się mailowo, telefonicznie, przez wskazany przez Ciebie komunikator lub poprzez używane w Twojej firmie oprogramowanie do zarządzania projektami (Asana, Trello, ClickUp, etc.). Komunikujemy się na bieżąco, a czas odpowiedzi staramy się minimalizować, abyś jak najszybciej mógł skorzystać z naszego wsparcia.

Konsulting

Dowiedz się jak działamy