9 mocnych sygnałów, że potrzebujesz wsparcia VA

e-delegate

Wirtualna asystentka/wirtualny asystent to freelancer lub pracownik agencji VA, który pomaga przedsiębiorcom w wielu różnorodnych obszarach ich biznesu i jego rozwoju. Pracuje zdalnie i zapewnia profesjonalną obsługę firmy. Wielu przedsiębiorców po nawiązaniu współpracy z VA przekonuje się, że to był dla nich strzał w dziesiątkę.

Oto dziewięć sygnałów, że także w Twoim przypadku tak będzie i potrzebujesz VA dla Ciebie i Twojej firmy. 

  1. Twoja lista to-do ciągle rośnie. Bez względu na to, czy jest to lista w Twojej głowie, notatniku czy Twoim oprogramowaniu do zarządzania projektami, nigdy nie ma momentu, kiedy lista zadań jest opanowana i nie narasta wieczna “górka”.
  2. Nienawidzisz zadań administracyjnych lub poświęcasz im zbyt dużo czasu. Za każdym razem, kiedy musisz opanować urzędowo-administracyjną część Twojego biznesu masz gęsią skórkę i oblewa Cię zimny pot. Pomimo świadomości, że musisz dopiąć te kwestie, aby Twój biznes działał płynnie, prokrastynujesz zadania do ostatniej chwili, by ostatecznie były dla Ciebie jeszcze bardziej stresujące. 
  3. Nie nadążasz za swoim kalendarzem. Po raz kolejny przegapiłeś ważny deadline. Nie odesłałeś/aś klientowi maila/oferty w umówionym terminie. No cóż, kolejna szansa na zdobycie nowego klienta być może właśnie Ci przepadła.
  4. Masz poczucie, że Twoim biznesie panuje bałagan. Nie potrafisz uporządkować procesów i zadań.
  5. Nie jesteś produktywny/a tak jakbyś chciał/a. Mimo, że stawiasz na rozwój swojego biznesu, nie wystarcza Ci czasu i motywacji na wszystkie konieczne działania i robisz o wiele mniej niż potrzeba.
  6. Przytłacza Cię, że nie wiesz jak wykonać niektóre zadania i czujesz, że Twój wymarzony biznes zamiast dawać Ci radość, jest dla Ciebie psychicznym ciężarem.
  7. Ograniczasz czas dla siebie bądź, o zgrozo, w ogóle nie masz swojego prywatnego czasu. Każdą minutę poświęcasz swojemu biznesowi, a pojęcie work-life balance to dla Ciebie czysta abstrakcja.
  8. Zbyt wiele rzeczy Cię rozprasza i nie potrafisz się skupić na najważniejszych kwestiach w swoim biznesie. Czytasz maile, odpisujesz, odbierasz telefony i nie masz czasu nawet pomyśleć o rozwoju i skalowaniu swojego biznesu, bo ciągle goni Cię bieżączka. 
  9. Wiesz, że nie jesteś gotowy na zatrudnienie pracownika na etat. Nie masz na razie pieniędzy na koszt etatowego pracownika, nie chcesz opłacać ZUSu i ponosić innych kosztów pracowniczych. 

Ile z tych sygnałów widzisz w swoim życiu i biznesie?

Nie czekaj dłużej i zadbaj o swoją produktywność oraz spokój umysłu. Jeśli choć kilka z tych sygnałów wydaje się być znajome, to czas na rozważenie współpracy z wirtualnym asystentem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak nasza agencja VA może pomóc Ci odciążyć się od codziennych obowiązków i pozwolić na skupienie się na kluczowych aspektach Twojego biznesu. Sprawdź, jakie usługi oferujemy, a następnie umów się na bezpłatną konsultację, abyśmy mogli omówić Twoje potrzeby i stworzyć indywidualne rozwiązanie dla Ciebie i Twojej firmy. Zacznij działać już teraz i odkryj, jak wiele możemy wspólnie osiągnąć!