Audyt transformacji cyfrowej i możliwości wdrożenia automatyzacji – nowa usługa e-delegate

audyt transormacji cyfrowej i automatyzacji

Wirtualna asysta –  jak sama nazwa wskazuje –  to wsparcie biznesu w formie zdalnych usług. Podobnie outsourcing usług w wielu przypadkach opiera się na przeniesieniu pewnej sfery biznesu do wirtualnej przestrzeni i zapewnienia wsparcia online dla danego obszaru działania firmy. Jak się okazuje, wielu właścicieli i szefów firm, nie ma jednak wiedzy, które obszary działalności firmy można przenieść do przestrzeni cyfrowej, usprawnić poprzez automatyzację bądź wydelegować zewnętrznemu specjaliście. Właśnie w tym celu stworzyliśmy w e-delegate usługę audytu transformacji cyfrowej i możliwości wdrożenia automatyzacji. Przeczytaj, na czym polega audyt i jak może pomóc Tobie i Twojej firmie.

Audyt transformacji cyfrowej i możliwości wdrożenia automatyzacji – dla kogo?

Audyt transformacji cyfrowej i możliwości wdrożenia automatyzacji to nasza unikalna usługa, stworzona z myślą o przedsiębiorcach, którzy nie potrafią samodzielnie stawić czoła procesom digitalizacji i automatyzacji cyfrowej. Są one ważne we współczesnym biznesie dla m.in. dla poprawy jakości obsługi klienta, zwiększenia efektywności pracy, optymalizacji czy wręcz redukcji kosztów. 

Jak przebiega audyt?

Usługę audytu, jeśli jest to konieczne z uwagi na specyfikę pracy firmy, przeprowadzamy częściowo stacjonarnie w formie obserwacji i wywiadów, częściowo zdalnie. Opracowana przez nasz zespół, autorska metodologia przeprowadzania audytu, pozwala nam zdiagnozować tzw. “wąskie gardła”,  obszary pracy firmy, które można poddać procesowi transformacji cyfrowej, zoptymalizować przy wsparciu technologii cyfrowych, częściowo bądź całkowicie zautomatyzować. Na podstawie analizy Klient otrzymuje zestaw rekomendacji wraz z proponowanym harmonogramem wdrożenia zmian – samodzielnie bądź przy wsparciu zespołu wirtualnych asystentów i specjalistów e-delegate.

Audyt transformacji cyfrowej  – case study

Ciekawym przykładem usługi jest realizacja audytu w prężnie działającej firmie, w której oprócz właściciela pracuje czworo pracowników. Trwający cztery dni audyt, przeprowadzony zgodnie z opracowaną przez nas metodologią, pozwolił nam precyzyjnie określić procesy w firmie, począwszy od zdobycia i onboardingu klienta po jego kompleksową obsługę, które powinny zostać scyfryzowane bądź zautomatyzowane w celu optymalizacji pracy firmy i poprawy jakości obsługi klienta. Dodatkowo dzięki profesjonalnej analizie mogliśmy zarekomendować konkretne rozwiązania i narzędzia, dostosowane do potrzeb i stylu pracy zespołu, aby poprawić jego efektywność. Ponadto w wyniku audytu określiliśmy “wąskie gardła” z obszaru HR i problemy pracowników.  Dlatego też w celu poprawy sytuacji zarekomendowaliśmy zmiany, których celem było właśnie zwiększenie komfortu pracy i satysfakcji. 

Audyt transformacji cyfrowej i automatyzacji w Twojej Firmie

Jeśli nie jesteś pewien/pewna, czy są w Twojej firmie obszary i procesy, które można ulepszyć dzięki technologiom cyfrowym i automatyzacji, skorzystaj z usługi audytu w Twojej firmie. Koszt audytu zależny jest m.in. od wielkości firmy, liczby usług/produktów czy złożoności procesów.  Nie czekaj  i już dziś zapytaj o ofertę dla Twojej firmy, aby dostosować Twoją firmę do aktualnych standardów transformacji cyfrowej i automatyzacji, zoptymalizować procesy biznesowe bądź po prostu ograniczyć koszty.