Alternatywa dla kadrowej – kiedy warto rozważyć outsourcing kadrowo-płacowy

outsourcing kadr i płac

Outsourcing kadrowo-płacowy to idealne rozwiązanie dla firm-pracodawców, które chcą skupić się na swoich kluczowych działaniach biznesowych, jednocześnie powierzając zarządzanie zasobami ludzkimi i procesami płacowymi w ręce profesjonalistów. W e-delegate rozumiemy, jak ważne jest, abyś mógł oddać się rozwojowi swojej firmy, nie martwiąc się o zadania kadrowe i płacowe przy jednoczesnym obniżeniu kosztów realizacji tego obszaru pracy firmy. Jeśli zastanawiasz się nad zmianą swojego podejścia do obsługi kadrowo-płacowej, przeczytaj do końca. 

Co można wyoutsourcować w ramach obsługi kadrowo-płacowej poza firmę?

Obsługa kadrowo-płacowa, realizowana poza firmą, obejmuje szeroki zakres działań, takich jak prowadzenie pełnej dokumentacji pracowniczej w formie elektronicznej, wsparcie przy jej wdrożeniu w firmie, administrowanie umów o pracę i cywilnoprawnych. Jest to kluczowe dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania każdej organizacji. Zadania, które można realizować poza firmą to także zarządzanie wynagrodzeniami, ewidencjonowanie czasu pracy oraz zarządzanie nieobecnościami pracowniczymi, urlopami, terminami badań lekarskich czy szkoleń BHP. Do tego dochodzą również obowiązki pracodawcy wobec Urzędu Skarbowego, ZUS czy PPK. 

Co zyskujesz outsourcując procesy kadrowo-płacowe – przewaga nad kadrową na etacie

Decydując się na współpracę z e-delegate, zyskujesz stałe merytoryczne wsparcie kadrowo-płacowe w każdej sytuacji oraz obniżenie kosztów operacyjnych w porównaniu do utrzymywania wewnętrznego działu kadr i płac. Oferujemy pomoc technologiczną w obszarze kadrowo-płacowym, najwyższy standard bezpieczeństwa danych i gwarancję poufności, a także redukcję ryzyka i przejęcie odpowiedzialności za przestrzeganie przepisów prawa pracy i podatkowego. Nasz transparentny model cenowy zapewnia przewidywalność kosztów oraz możliwość skalowania zakresu usługi wraz z rozwojem Twojej firmy.

Holistyczne podejście we wsparciu rozwoju Twojego biznesu obejmuje również wsparcie w rekrutacji i pozostałych obszarach biznesowych (usługi wirtualnej asysty i konsultingu), co pozwala na zintegrowane zarządzanie Twoją firmą.

W e-delegate, rozumiemy potrzeby rynku i dostarczamy usługi, które pozwalają Ci skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju Twojego biznesu. Z nami Twoje kadry i płace są w dobrych rękach, a Ty możesz cieszyć się spokojem umysłu, wiedząc, że każdy aspekt jest profesjonalnie zarządzany. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali e-delegate.

Sprawdź ofertę dla Twojej firmy i umów się na bezpłatną konsultację