Wsparcie e-delegate dla firm: Wdrożenia i realizacja planu po audycie. Od a do z.

Po przeprowadzeniu przez zespół e-delegate audytu firmy, ustaleniu zaleceń i planu działania, przychodzi czas na wdrożenie ich w życie. Jest to kolejny etap, na którym wspieramy transformację cyfrową, wdrożenia automatyzacji w firmach oraz realizację zaleceń zmian w firmie, aby podnieść efektywność pracy, zoptymalizować koszty i poprawić standardy działania. Dzięki pomocy naszych specjalistów skutecznie i efektywnie wdrożysz do swojej firmy nowe technologie, uporządkujesz procesy, tym samym osiągając wyższą wydajność i konkurencyjność na rynku. Brzmi jak dobry plan, prawda?

Na jakie wsparcie e-delegate możesz liczyć po audycie?

Wdrażanie narzędzi cyfrowych

Po audycie często okazuje się, że firma potrzebuje nowych narzędzi cyfrowych, które pozwolą jej lepiej zarządzać zasobami, komunikować się z klientami czy analizować dane. e-delegate pomaga w wyborze odpowiednich narzędzi, dostosowując je do specyfiki firmy.  

Przykład: Firma X po audycie zdała sobie sprawę, że jej obecny system CRM nie jest wystarczająco funkcjonalny. e-delegate pomogło w wyborze nowego, bardziej zaawansowanego, a jednocześnie prostszego w obsłudze systemu, który lepiej odpowiada na potrzeby firmy.

Implementacja nowego oprogramowania

Zmiana oprogramowania w firmie to zawsze duże wyzwanie. e-delegate wspiera firmę na każdym etapie tego procesu – od wyboru odpowiedniego rozwiązania, przez szkolenie pracowników, aż po pełne wdrożenie i monitorowanie funkcjonowania nowego systemu. Cel nadrzędny? Rozwiązywanie problemów z wykorzystaniem najprostszych i najskuteczniejszych programów lub aplikacji.  

Przykład: Firma Y postanowiła zastąpić swój przestarzały system księgowy nowym. e-delegate pomogło w migracji danych, szkoleniu księgowych i wdrożeniu systemu tak, aby przejście było jak najmniej bolesne dla organizacji.

Automatyzacja procesów  

W dzisiejszych czasach automatyzacja procesów w firmie jest kluczem do osiągnięcia wyższej wydajności. e-delegate analizuje oraz mapuje procesy w firmie, a następnie automatyzuje wybrane obszary, aby Twoja organizacja działała sprawnie i efektywnie przy minimalnym wkładzie pracy/zwiększyła swoją efektywność przy jednoczesnej minimalizacji wkładu pracy.

Przykład: Firma Z borykała się z problemem ręcznego wprowadzania danych do systemu. e-delegate zaproponowało zastosowanie narzędzia do automatycznej integracji danych, co znacznie przyspieszyło prace w firmie, oszczędzając jednocześnie kilkadziesiąt godzin manualnej pracy zespołu.

Szkolenia i wsparcie

Wprowadzenie nowych technologii wymaga często szkolenia pracowników. e-delegate  zadba o odpowiednie przeszkolenie Twojej kadry z zakresu obsługi nowych narzędzi i oprogramowania, zapewniając, że pracownicy będą przygotowani do pracy z nowymi rozwiązaniami, a sam proces zmiany będzie przebiegał w sposób uporządkowany, transparentny i nie wywoła negatywnych emocji w Twoim zespole.  

Przykład: Po wdrożeniu nowego systemu zarządzania projektami w firmie A, e-delegate zapewniło szkolenie dla wszystkich menedżerów, dzięki czemu przejście na nowe rozwiązanie było płynne i efektywne.

Outsourcing

Kiedy w ramach audytu diagnozujemy problem biznesowy, którego nie jesteś w stanie rozwiązać własnymi zasobami, zapewniamy Ci jego rozwiązanie. W ramach wdrożenia naszym celem jest kompleksowa organizacja usługi outsourcingu procesu biznesowego, aby osiągnąć założony cel. Więcej o outsourcingu przeczytasz tutaj.

Podsumowując, wsparcie e-delegate dla firm po audycie jest kluczem do skutecznego wdrożenia nowych rozwiązań technologicznych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, firmy mogą osiągnąć sukces w cyfrowej transformacji, korzystając z naszego kompleksowego wsparcia od diagnozy po wdrożenie.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była gotowa na wyzwania przyszłości, skorzystaj ze wsparcia e-delegate. Nasz zespół specjalistów jest gotowy, by pomóc Ci w każdym etapie wdrożenia nowych rozwiązań. Wypełnij  brief i daj nam szansę przyspieszyć Twój sukces. Razem osiągniemy więcej. Skontaktuj się z nami już teraz!